6 Saate Kadar Servis Hizmeti

Demirdöküm kombi ya da klima kullanımında kullanıcılar her daim yaşanılan en ufak arıza durumunda çaresizliği yaşamaktadır. Kısa sürede servis hizmeti almak her daim tek çabaları olur. Bu sebeple de her daim gereğinden fazla araştırma yaparak sorunlarının biran önce çözümlenmesini talep ederler. Bizler de bu düşünce ile teknik açıdan siz değerli tüketicilerimize yardımcı olabilmek adına elimizden geleni yaparak sizlere özel bir kampanyamız ile huzurlarınızdayız. 6 Saate Kadar Servis Hizmeti kampanyamız hakkındaki bilgilere ulaşmak adına oluşturduğumuz bu makalemizi inceleyiniz. VİP SERVİS olarak da adlandırabileceğimiz kampanyamızın detayları makalemizde sunulmuştur.

6 Saate Kadar Servis Hizmeti Ne Demek?

Beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkan Demirdöküm cihaz sorunlarında acil servis ihtiyacınız olduğunda 6 saat içinde hizmet alabileceğiniz bir sistem demektir. Bu kampanyamız Demirdöküm Servisi miz tarafından evinde yaşlısı, hastası ya da küçük bebeği olup acil servise ihtiyaç duymakta olan kullanıcılarımıza özeldir.

Kampanyanın İçeriği ve Koşulları Nelerdir?

  1. Kampanyamız hizmet bölgelerimiz içerisinde sorun yaşamakta olan tüm Demirdöküm cihaz kullanıcılarımız için geçerlidir.
  2. Kampanya gereği Demirdöküm cihazların garantisinin dolmuş olması gerekmektedir.
  3. Mesai saatleri içerisinde geçerli olan bir kampanyadır.
  4. Mesai saati bitimine doğru alınan kayıtlar bir sonraki günün mesai saatleri içine yansıtılır.
  5. Kampanya gereği yalnızca servis bedeli çift olarak alınmaktadır.
  6. Mesai saatleri göz önünde bulundurularak 6 saat içerisinde kesin olarak uzman ekipler adreste bulunarak cihaz sorunlarına gereken müdahaleyi yapacaktır.

Kampanyamızın içeriği ve koşulları bu şekilde olmaktadır. Sizler de vakit geç olmadan Demirdöküm cihazlarınızda oluşan sorunlardan kısa sürede kurtulmak adına oluşturduğumuz bu kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan Yararlanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kampanyamızdan yararlanmanız için yalnızca çağrı merkezimize ulaşmanız gerekmektedir.

Çağrı merkezimize olan ulaşımlarınızdan sonra kampanyamızdan yararlanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Ekibimiz kaydınızı oluşturarak sizleri kampanyamızdan yararlandıracak ve uzman olan teknisyen ekibimiz de 6 saat içerisinde adresinizde yer alarak yaşadığınız sorunun son bulmasında sizlere yardımcı olacaktır.

Firmamızın çağrı merkezi günün her saatinde açık olup dilediğiniz zaman dilediğiniz konularda gereken bilgileri de sunmaya hazırdır.