Gaz Dedektörü İsteyene Bakım Hediye

Gaz Dedektörü Ne İşe Yarar?

Gaz dedektörü gaz kaçağı tespit cihazı olarak da bilinir. Doğalgaz bulunan ve kullanılan dairelerde gaz kaçağı meydana geldiği zaman kaçakları tespit edici özelliktedir. Tespit sonrasında da kullanıcılarını uyararak kullanıcılarının doğalgaz kaçaklarına karşı önlem almasına yardımcı olur. Günümüzde tüm doğalgaz kullanıcılarının kullanması şart olan bir üründür.

Gaz Dedektörü İsteyene Bakım Hediye Kampanyasının Şartları Nelerdir?

  1. Kampanyamızdan sadece Demirdöküm kombi kullanıcıları faydalanabilir.
  2. Kampanya gereği hizmet sunduğumuz bölgeler geçerlidir. (bölgeler konusundaki bilgileri çağrı merkezimize ulaşarak ekibimizden öğrenebilirsiniz.)
  3. Kampanyamız gereği tek bir gaz alarm cihazına 1 Demirdöküm kombi bakımı hediye edilmektedir.
  4. Kampanya başka uygulamalar ile birleştirilemez ya da farklı günlerde uygulanamaz.
  5. Kampanyamızdan günün kesintisiz saatlerinde yararlanabilirsiniz.

Firmamız oluşturduğu bu kampanya ile tüketici sağlığını düşündüğünü vurgulamaktadır. Gaz kaçakları yüzünden insan sağlığının ne derece tehlikeli olduğunu bizzat bu sorunu yaşamakta olan insanlarda görebiliyoruz. Gazetelerde ve haberlerde genelde bu gibi durumlar tespit edilemediğinde ya da önlem alınmadığında insan sağlığı tehlikeye atılıyor… Hatta çoğu zaman insan yaşamından olabiliyor… Bu gibi durumları yaşamamak yerine gaz dedektörü cihazı kullanmanız gerekmektedir.

►►► Kampanyamızdan yararlanmak için yalnızca Demirdöküm kombi kullanmanız ve hizmet verdiğimiz bölgede ikamet ediyor olmanız yeterlidir. Tek bir gaz alarm cihazı sahibi olarak Demirdöküm kombinizin bakım uygulamasını ücretsiz hale getirebilirsiniz. Sunulan bu kampanyamız konusundaki değişiklikleri ve kampanyanın son bulması gibi durumları firmamız saklı tutar. Vakit geç olmadan, sağlığınızdan olmadan, kış aylarına hazırlıklı ve sorunsuz girmek adına kampanyamızı kaçırmayın diyebiliriz…

Kampanya gereği uygulanan gaz dedektrü montajı ve Demirdöküm kombi bakım işlemi alanında uzman olan tekniker ve teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır…