Kombi Bakımına Gaz Dedektörü %50 İndirimli

Demirdöküm kombiler doğalgaz ile çalışmaktadır. Doğalgazın olduğu her bir dairede kaçak meydana gelme olasılığı yüksektir. Bu olasılığı göz önünde bulundurarak kullanıcıların tedbirlerini önceden alması gerekir. Bu durumda da gaz dedektörü devreye girer. Bizler de önemli uygulama olan Demirdöküm kombi bakımı yaptırmak isteyen kullanıcılarımıza gaz dedektörünü %50 indirimli olarak sunuyoruz.

Demirdöküm kombinin çeşidi ya da modeli ne olursa olsun senede bir defa yaptırılması şart olan temizlik ve genel kontrol işlemleridir.

Gaz Dedektörü Nedir?

Gaz alarm cihazı olarak da bilinen cihaz; gaz kaçağı gibi durumlarda kaçak algılayıcı ve uyarıcı özelliktedir. Gaz kaçağı meydana geldiği zaman yalnızca kaçağı algılayarak kullanıcısını bu konuda uyarır. Gazı kesme özelliğine sahip değildir.

Kombi Bakımına Gaz Dedektörü %50 İndirimli Kampanyasının Detayları

  1. Kampanyamızda hizmet vermiş olduğumuz bölgelerde ikamet etmekte olan kullanıcılarımız yararlanabilir. (Hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz)
  2. Kampanyamızda sadece Demirdöküm kombi kullanıcıları yararlanabilir.
  3. Kampanyamız gereği kombi bakımı yapılır gaz alarm cihazı (gaz dedektörü) %50 (yarı yarıya) indirimli olarak sunulur.
  4. Kampanya gereği gaz dedektörü montajına ek bir ücret alınmaz.
  5. Kampanyamızdan günün hemen her saatinde yararlanabilirsiniz.
  6. Gaz dedektörü için 1 yıl garanti sunulmaktadır.

Önemli Bilgi: Kampanyamız yalnızca bakımını yaptığımız Demirdöküm kombiler için geçerlidir. Arıza onarımı durumunda gaz dedektörü fiyatlarımız liste fiyatımız üzerinden sunulur.

Demirdöküm kombinizin bakım zamanı geldiğinde, ihtiyacınız olan gaz dedektörüne daha uygun fiyata sahip olmak için bu kampanyamızı kaçırmayın diyebiliriz. Kampanyamızdan günün her saatinde yararlanabilir ve bunun için de çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.