Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi problemleriniz olduğunda sizlere konu ne olursa olsun elinden gelen tüm yardımları kesintisiz olarak uzman ekibi ile sunmakta olan Demirdöküm Kombi Servisi her daim sizlere hizmet sunmaktan onur duyar. Teknik açıdan en iyi hizmetlerden yararlanabileceğiniz firmamız siz değerli tüketicilerinin tüm Demirdöküm model cihaz ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İhtiyacınız olan uygulama ne ise ya da cihazların sizlere yaşattırdığı sorun ne ise bizlere güvenebilir çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi Hangi Hizmetleri Sunar?

  • Tüm Demirdöküm model kombilerdeki arızaların onarımı

Demirdöküm markalı kombinizin modeli ya da çeşidi fark etmeksizin oluşan her tür arıza durumunda firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde yetiştirdiği ve uzmanlaştırdığı teknisyen kadrosu her tür sorununuzu çözümlemede sizlere yardımcı olacaktır. Çıkarılan kesin ve kalıcı sonuçlar ayrıca firmamızın 1 yıllık garantisi altındadır. Değişimi yapılan ya da tamir edilen parçalara servis ve işçilik bedeli de eklenerek 1 yıl garanti seçeneği sunulmaktadır. Bu anlamda firmamıza güvenerek tüm sorunlarınızı anlatabilir yardımlar alabilirsiniz.

  • Tüm Demirdöküm model kombilerin bakımı

Demirdöküm markalı kombinizin çeşidi veya modeli fark etmeksizin senelik bakımlarında firmamıza güvenerek dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bakımlar konusunda sertifikalı, uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Uygulama sırasında cihazda arıza durumu var ise ya da arıza oluşturabilecek parçalar söz konusu ise kullanıcıya bilgisi de sunulur. Eksiksiz tam donanımlı şekilde yapılan bakım uygulamalarımızdan günün her saatinde yararlanabilirsiniz.

  • Tesisat temizliği

Demirdöküm kombi ya da kazan kullandığınız ortamlarda yerden ısıtma veya kaloriferli sistemlerde özel makine ve kimyasal ilaçlı tesisat yıkama işlemlerini yapmaktayız. Radyatörlü ya da yerden ısıtma sistemi bakımları için firmamızı arayabilir ve uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. İşlemlerimiz alanında uzman teknisyen ekibimizce aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

►►► Demirdöküm Kombi Servisi olarak huzurlarınıza çıkan firmamızın tek amacı “Tüketici Memnuniyeti” dir. Bu sebeple de her bir çalışmasını özenmekte ve kullanıcılarını mutlu edebilecek sonuçları çıkarmaktadır.

Demirdöküm Kombi Servisi’ne Nasıl Ulaşabilirim?

Firmamız teknik açıdan Demirdöküm kullanıcılarına özel kesintisiz çalışmalar sunmaktadır. Uzman ekibi ve çağrı merkezi personelleri ile kullanıcı sorunlarını dinlemekte, çözümler çıkarmanın yanı sıra kullanıcısını aynı zamanda bilgilendirmektedir.

► Firmamıza ulaşmak için çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. Çağrı merkezi personellerimize yaşadığınız sıkıntıları ya da talep ettiğiniz uygulamayı belirtirseniz eğer sizlere önce yapmanız gereken uygulamalar konusunda bilgi sunarlar. Daha sonrasında soruna servis müdahalesi gerekir ise arıza ya da bakım kaydı oluştururlar ve alanında uzman servis ekiplerini adrese yönlendirirler. Bu sayede sorununuz çözümlenmiş ya da talep ettiğiniz uygulama yapılmış olur.