Hakkımızda

Demirdöküm Servisi teknik olarak Demirdöküm cihazlara hizmet sunmakta olan özel bir kuruluştur. Genel merkezden tamamen bağımsız olarak çalışmalarını sürdürür. Yetkili servis konumunda değildir ve hemen her marka modeldeki ürünlere hizmetler sunar. Teknik açıdan karşılaşılan sorun ne olursa olsun elinden gelenin en fazlasını yapar. Bu sebeple de kullanıcılarına her zaman her konuda yardımcı olur. Sorunlarını dinler, sorularına yanıt verir kısacası her bir kullanıcısını önemser.

Demirdöküm Servisi Geçmişi

Firma bundan 23 sene önce kurulmuştur. Önceleri ufak bir dükkan içerisinde başlayan çalışmalar bugün büyük bir ofis içerisinde devam etmektedir. Firma kendine has çalışmaları ve en önemlisi de uzman teknisyen kadrosu ile sorunlarınızı çözümlemeye hazır bulunur. Onlarca teknisyen kadrosu bir o kadar da fazla olan çağrı merkezi kadrosu ile gün boyu sıkıntılarınızı dinler, sizlere her daim kalıcı çözüm seçenekleri sunar… Dünden bugüne değişmeyen ve yükselen kalitesi ile yine huzurlarınızdadır.

Demirdöküm Servisi Hakkında Merak Edilenler

  • Firmaya güvenmeli miyim?

Demirdöküm konusunda yeterli eğitimi almış olan ekibimiz ile huzurlarınızda olduğumuz için bizlere her konuda güvenebilirsiniz. Güven konusunda her daim elimizden gelenin en fazlasını yaparız. Bu sebeple de Demirdöküm cihazlarınızı güvenilir ellere teslim etmek isterseniz eğer bizleri tercih edebilirsiniz.

  • Firmadan memnun kalır mıyım?

Demirdöküm cihazlarınızın ister arızasında isterse bakım gibi farklı uygulamalarında memnuniyeti yaşamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Memnuniyet konusunda hiçbir zaman tereddütünüz olmasın. Çünkü sizleri memnun edebilmek uğruna kesintisiz olarak çalışıyor ve işimizi de uzmanına bırakıyoruz.

  • Sorunlarım kesin olarak çözümlenir mi?

Demirdöküm kombi ya da klima fark etmeksizin cihazlarınız ile alakalı yaşadığınız her bir sorunda bizleri tercih ediniz. Firmamız yaşanılan sorunlara uzman ekibi ile müdahale eder. Arıza tespiti yerinde yapılır, sizlere önce gereken bilgiler sunulur. İşlemleri onayladığınız taktirde uygulamalar hemen yapılır ve cihaz çalışır durumda iken teslim edilir. Sorunlarınızın kesin ve kalıcı şekilde çözümleneceğinden emin olabilir, bu sebeple firmamızdan yardım almaya devam edebilirsiniz.

  • Seçim sonrasında sorun yaşar mıyım?

Demirdöküm servis hizmetleri sunmakta olan firmamızın temel amacı kullanıcılarının yaşadıkları sorunları çözümlemektir, sorunlara sorun eklemek değildir. Bu sebeple de yaşanan sorun ne olursa olsun hem hizmet öncesinde hem de hizmet sonrasında sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamız sorun yaratmak için değil sorunlara çözüm bulmak için bu sektördedir.

►►► Demirdöküm Servisi hizmetlerinden yararlanmak için sadece çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir.

Sizlere layık olabilmek ve beklentinizi karşılayabilmek adına huzurlarınızda yer alan firmamız güven dolu çalışmaları, kesintisiz hizmetleri ve uzman olan kadrosu ile sizlere hizmet sunuyor olmaktan onur duyar!...